Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  Vedoucí kvality s AJ - automotive

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Nadnárodní výrobní společnost vyrábějící automotive komponenty hledá kandidáta/kandidátku na obsazení pozice

Vedoucí kvality s AJ - automotive

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za systém řízení jakosti ve společnosti
  • Vyhodnocování nekvality, implementace nápravných opatření
  • Zajištění interních a externích auditů
  • Školení zaměstnanců
  • Reportování řediteli pobočky

Požadujeme

  • Min. SŠ technického směru (strojírenství, tváření polymerů)
  • Praxe na seniorské pozici v oblasti řízení jakosti
  • AJ minimálně na středně pokročilé úrovni (reportování v AJ, audity)
  • Orientace v ISO TS 16 949, VDA 6.3 výhodou
  • Znalost PPAP, APQP, FMEA, 8D
  • Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Další vzdělávání

Místo výkonu práce ve Zlínském kraji

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás