Volné pracovní místo  Vedoucí laboratoře a kontrolor kvality

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 34 000–45 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou pastovitých omítek, barev, laků a lazur, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí laboratoře a kontrolor kvality.

Náplň práce:

  • Vedení laboratoře
  • Analýza a testování vzorků
  • Kontrola kvality výrobků a surovin
  • Zadávání dat analýzy vzorků do systému Helios
  • Řešení reklamací
  • Správa dokumentace kontroly kvality (ISO 9001, ETICS ) a odpadového hospodářství

Požadavky:

  • Ukončené středoškolské vzdělání – chemický obor výhodou
  • Zkušenost s prací ve výrobě
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni velkou výhodou (komunikace s mateřskou firmou v Německu, školení v Německu)
  • Znalost ERP systému výhodou (nejlépe Helios)

Nabídka:

  • Práci na HPP – plný úvazek
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Mzdové ohodnocení 35 – 40 000 Kč dle zkušeností a jazykové vybavenosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Mobil, pevný PC
  • Stravenkový paušál
  • Pracovní doba PO – PÁ (6/7:00 – 14/15:00)
  • Volné víkendy
  • Příplatky za přesčasy
  • Místo výkonu práce: Slavoňov, Nové Město n. Metují
  • Možný nástup 1. 2. 2022

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky/příspěvek na stravování

Požadujeme

Angličtina - Středně pokročilá nebo Němčina - Středně pokročilá