Volné pracovní místo  Vedoucí logistiky (AJ/NJ)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Řídit a tvořit strategie logistických procesů ve firmě
Organizovat práci 3 teamleaderům a jejich 30 podřízeným nepřímo
Komunikovat s logistickými partnery na mezinárodní úrovni
Spolupracovat s ostatními odděleními v rámci logistických problémů
Komunikovat s hlavními klienty a dodavateli

Požadujeme

Máte již zkušenosti z logistiky a vedení většího týmu lidí? Pokud hledáte pozici, kde můžete tvořit koncepci a rozvoj svěřeného úseku, tak čtěte dál! Potřebujeme aktivní AJ či/a NJ a mezinárodní zkušenosti. Atraktivní mzda + 2 platy jako roční odměna k tomu.

Nabízíme

Atraktivní mzdu + 2 platy jako roční odměna k tomu
Různorodou práci v silné zahraniční společnosti
Týden dovolené navíc
Profesní a jazykové vzdělávání samozřejmostí
Příspěvek na dojíždění
Závodní stravování
Příspěvek na podporu zdraví a penzijko
Firemní akce
Místo výkonu práce: region Žďár nad Sázavou

Jiná sdělení

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE MI ŽIVOTOPIS A JÁ SE S VÁMI SPOJÍM.