Volné pracovní místo VEDOUCÍ LOGISTIKY s AJ (40.000 - 50.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Praha - východ
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Máte zkušenosti v oblasti logistiky ve výrobní společnosti a s vedením menšího týmu pracovníků? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí?

Pak hledáme právě Vás!!!

Silná nadnárodní výrobní společnost hledá nového kolegu do svých řad na pozici:

* organizace a vedení týmu

  • plánování, optimalizace a kontrola skladových zásob

  • komunikace se zákazníky a dodavateli

  • kooperace s výrobou – zásobování výroby materiálem

  • koordinace materiálového toku

  • řešení nestandardních a krizových situací – s klienty a dodavateli

Požadujeme

  • alespoň SŠ vzdělání

  • víceletou praxi v oblasti logistiky ve výrobní společnosti

  • zkušenosti s vedením menšího týmu

  • komunikativní znalost AJ podmínkou

  • pokročilou znalost MS Excel

  • znalost SAP nebo jiného ERP systému

  • schopnost delegovat a pracovat v týmu

  • asertivitu, důslednost, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • zázemí úspěšné mezinárodní firmy

  • možnost dalšího profesního rozvoje

  • špičkově vybavené pracoviště

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • dovolenou navíc

  • další vzdělávání, jazykové kurzy

  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)

  • pracoviště: 20 minut z okraje Prahy (severně)

KOORDINÁTOR PLÁNOVÁNÍ VÝROBY - ZAHRANIČÍ (100.000 - 140.000,- Kč)
Hledáte dlouhodobé uplatnění v zahraničí? Máte zkušenosti s plánováním výroby z automotive a se Supply Chain? Znáte perfektně angličtinu i češtinu? * Koordinace plánování výroby * Komunikace a předávání informací od matky směr ...
Advantage Consulting, s.r.o. Belgie, Lucembursko, Nizozemsko Plný úvazek
týden
ZAHRANIČNÍ KOORDINÁTOR VÝROBY (100.000 - 140.000,- Kč)
Uvažujete o velké změně? Láká Vás trvale se odstěhovat do zahraničí a najít si pozici jako koordinátor plánování výroby s využitím jak českého, tak anglického jazyka? * Koordinace plánování výroby * Komunikace a předávání inform ...
Advantage Consulting, s.r.o. Belgie, Nizozemsko, Lucembursko Plný úvazek
týden
Četař/ka
NÁPLŇ PRÁCE: * Organizace činností skladníků po procesní stránce. * Komunikace s externími zákazníky. * Koordinace manipulace zboží. * Řízení administrativní činnosti dle pokynů zákazníka. CO OD VÁS OČEKÁVÁME? * SŠ/ÚSO vzdělání. ...
včera