Volné pracovní místo  VEDOUCÍ LOGISTIKY

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 11-30-231998. Nabízíme Vám jedinečnou možnost pracovního uplatnění na manažerské pozici:<br/>
<br/>VEDOUCÍ LOGISTIKY <br/>
<br/>Jaká je pracovní náplň?<br/>
<ul>
<li> reprezentovat společnost u zákazníků a dodavatelů</li>
<li> vedení týmu logistiků a vedoucích skladů, personálu v oddělení logistiky - </li>
<li> řízení, plánování a koordinace interních a externích logistických činností</li>
<li> manažerská pracovní pozice ve vedení společnosti, plánování výroby</li>
<li> odpovědnost za chod skladů </li>
<li> personální kompetence</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> silná osobnost</li>
<li> prokazatelná praxe na obdobné pozici v oblasti logistiky výrobního závodu</li>
<li> zkušenosti s řízením alespoň 30 členného týmu podmínkou</li>
<li> znalost anglického a/nebo německého jazyka na komunikativní úrovni - denní komunikace s centrálou společnosti</li>
<li> znalost systému SAP</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> osobní automobil </li>
<li> nadstandardní finanční ohodnocení (13. a 14. plat)</li>
<li> 5 týdnů placené dovolené</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> závodní stravování / příspěvek na stravování</li>
<li> bezplatné kurzy angličtiny a němčiny</li>
<li> příspěvky na penzijní připojištění</li>
</ul>