Volné pracovní místo  VEDOUCÍ MALÉHO TÝMU | KVALITA

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme motivovaného a zkušeného vedoucího pro naše oddělení kvality, který bude hrát klíčovou roli v udržování a zlepšování našich standardů kvality. Připojte se k nám a staňte se součástí globální společnosti, která klade důraz na inovace a kvalitu. Nabízíme vám možnost pracovat v dynamickém a podporujícím prostředí, kde budete mít příležitost rozvíjet své dovednosti a postupovat ve své kariéře.

Co bude Vaším úkolem:
  • Vedení menšího týmu
  • Řízení a řešení reklamací od zákazníků a dodavatelů
  • Správa a aktualizace FMEA, kontrolních plánů a pracovních instrukcí
Vedení iniciativ pro nepřetržité zlepšování procesů
  • Příprava reportů a realizace projektů v oblasti kvality
  • Používání nástrojů kvality jako FMEA, 8D, 5WHY, Ishikawa, SPC a MSA
  • Provádění interních auditů dle ISO 9001, IATF 16949 a VDA 6.3

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxe z oddělení kvality
  • znalost nástrojů kvality
  • AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Nadstandardní počet dnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní jazykové vzdělávání

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Máte zájem o nabídku VEDOUCÍ MALÉHO TÝMU | KVALITA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michal Brychta z Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku VEDOUCÍ MALÉHO TÝMU | KVALITA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.