Volné pracovní místo  VEDOUCÍ MECHANICKÉ KONSTRUKCE

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Máte dlouhodobé zkušenosti v oblasti konstrukce a máte zájem o kariérní postup v perspektivní mezinárodní společnosti? Přihlašte se na pozici VEDOUCÍ MECHANICKÉ KONSTRUKCE <br/>
<br/>náplň práce:<ul>
<li> vedení a motivace pracovního týmu pracovníků mechanické konstrukce</li>
</ul>– zodpovědnost za personální záležitosti např. trénink, personální rozvoj, plánování kapacit, zadávání úkolů a jejich kontrola<ul>
<li> koučing a technická podpora týmu</li>
<li> zodpovědnost za dodržování rozpočtu oddělení (náklady, investice)</li>
<li> podpora a posuzování zlepšovacích návrhů a patentů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ / SŠ vzdělání - strojírenství</li>
<li> zkušenosti s vedením týmu konstrukce </li>
<li> komunikativní znalost AJ</li>
<li> znalost práce na PC </li>
<li> znalost CAD systémů (zvláště ProE, Catia)- výhodou</li>
<li> znalost vývojových, projektových procesů, výrobních technologií a procesů</li>
<li> znalost požadavků na mechanické díly v automobilovém průmyslu</li>
<li> spolehlivost, flexibilita, samostatnost, orientace na cíl</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>zázemí a know –how mezinárodní skupiny </li>
<li>přístup k nejnovějším technologiím </li>
<li>příležitost pro rozvoj a kariérový růst </li>
<li>tréninkové programy v zahraničí </li>
<li>vzdělávací program </li>
<li>program rozvoje jazykových znalostí </li>
<li>možnost přechodného ubytování </li>
<li>5 týdnů dovolené </li>
<li>příspěvek na penzijní připojištění </li>
<li>příspěvek na dopravu </li>
<li>příspěvek na stravování </li>
<li>rehabilitační program pro zaměstnance</li>
<li>flexibilní pracovní doba</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".