Volné pracovní místo  Vedoucí / mistr výroby - příležitost dne!

Lokalita Břeclav a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

ZBYSTŘETE!
Hledáme zodpovědnou osobu, která má již prokazatelné zkušenosti ve vedení lidí ve výrobní společnosti, nejlépe jako mistr/vedoucí výroby, a bude si stát za svojí prací, za kterou ho VELMI dobře odměníme.
Nečekej a zareaguj - lukrativní nabídka!

Náplň práce:
  • zodpovědnost za plnou organizaci práce na svěřeném úseku na výrobní hale
  • zodpovědnost za efektivitu procesů, případné neustálé zlepšování
  • dohled nad bezpečností práce
  • řízení lidí (4 přímí podřízení, kteří vám budou reportovat)
  • uplatňování principů štíhlé výroby

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe ve výrobní společnosti
  • schopnost a zkušenost s vedením lidí
  • proaktivní přístup + osobní zodpovědnost
  • základní technickou znalost dokumentace
  • pečlivost, flexibilitu
  • praktická znalost lean managementu

Nabízíme

  • 13. plat + docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování ve společnosti
  • příspěvek na sport a kulturu
  • očkování proti chřipce
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu
  • vánoční dárky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • narozeninové obědy, ovocné dny, zmrzlinové dny
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • jazykové kurzy a školení

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Vedoucí / mistr výroby - příležitost dne!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lenka Čechová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí / mistr výroby - příležitost dne!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.