Volné pracovní místo  VEDOUCÍ MONTÉR, až 40 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Ref. č.: 13-21-241281. Máte zkušenosti s vedením montážníků či svářečů? Pracoval/a jste v průmyslovém odvětví v oblasti potrubních rozvodů? Nevadí Vám cestování v rámci ČR po stavbách?<br/>
<br/>Potom hledáme právě Vás na pozici VEDOUCÍ MONTÉR! <br/>
<br/>Jaká je náplň práce?<ul>
<li> vedení a realizace projektů v průmyslovém odvětví (potrubní rozvody)</li>
<li> vedení projektové dokumentace</li>
<li> dodržování stanovených termínů</li>
<li> jednání se zákazníkem</li>
<li> vypisování povolení ke sváření</li>
<li> účast na kontrolních dnech na stavbě</li>
<li> drobné nákupy materiálu</li>
<li> evidence odpracovaných hodin</li>
</ul>
<br/>Nástup: IHNED<br/>Lokalita: celá ČR (sídlo společnosti v Praze)

Požadujeme

<ul>
<li> praxe v průmyslovém odvětví - konkrétní s potrubními rozvody</li>
<li> Zkušenosti s vedením zaměstnanců</li>
<li> Znalost BOZP</li>
<li> Ochota cestovat v rámci ČR</li>
<li> Odolnost proti strestu, spolehlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> HPP na dobu neurčitou</li>
<li> bonusové odměny v průběhu roku dle zakázek</li>
<li> firemní automobil k osobním účelům</li>
<li> proplácené diety</li>
<li> placené víkendy</li>
</ul>

Jiná sdělení

celá ČR (sídlo společnosti v Praze)