Volné pracovní místo  VEDOUCÍ NÁKUPU A LOGISTIKY

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro stabilní zahraniční společnost, hledáme vhodné kandidáty/-tky na pozici ve vedení nákupu a logistiky. Pokud již obdobnou zkušenost máte a je pro Vás tato pozice další výzvou, neváhejte nás kontaktovat, zasláním Vašeho CV. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vedení menšího týmu lidí</li>
<li> organizace a řízení nákupních a logistických procesů </li>
<li> organizace a řízení materiálového hospodářství</li>
<li> optimalizace zásobovacích procesů</li>
<li> vyjednávání smluvních podmínek pro nákup materiálu a služeb včetně přípravy smluv</li>
<li> poptávkové řízení, vyhodnocení nabídek </li>
<li> hodnocení dodavatelů a komunikace s nimi </li>
<li> komunikace v AJ s mateřskou společností a s dodavateli</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ obchodního, ekonomického nebo technického směru </li>
<li> praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky ve výrobní společnosti podmínkou</li>
<li> aktivní znalost anglického jazyka podmínkou </li>
<li> velmi dobré komunikační dovednosti</li>
<li> schopnost týmové práce </li>
<li> organizační schopnosti</li>
<li> schopnost vyjednávat</li>
<li> analytické myšlení</li>
<li> řidičský průkaz skupiny B </li>
<li> výborná znalost MS Office</li>
<li> znalost práce v ERP systému</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí opravdovou příležitost, nadstandardní ohodnocení a zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí. Možnost práce v úspěšném dynamickém týmu.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".