Volné pracovní místo  VEDOUCÍ NÁKUPU - ref. č. Ma 388

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Popis pracovní nabídky

Lokalita: Zlínsko
Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti elektromateriálu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí nákupu

Pracovní náplň:
  • samostatné řízení tuzemského a zahraničního nákupu a logistiky
  • vybudování nákupního oddělení, vytvoření menšího stabilního týmu
  • řízení skladového hospodářství
  • vyhledávání nových nákupních zdrojů, výběr dodavatelů
  • vyjednávání nejlepších nákupních podmínek
  • odpovědnost za termíny dodávek, vyřešení reklamací a optimální stav zásob
  • řízení zásob (výprodeje, změny, novinky, přeskladňování)
  • spolupráce s obchodníky na zakázkách
  • analýzy, reporting

Nástup: dohodou

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • min. 4 roky zkušeností v oblasti nákupu a 2 roky praxe na manažerské pozici
  • anglický jazyk aktivně
  • velmi dobrou znalost MS Office - zejména MS Excel
  • znalost práce v SAP
  • komunikativnost, nadprůměrné vyjednávací dovednosti
  • velmi dobré analytické schopnosti, tah na branku, zodpovědný přístup
  • znalost cen produktů a dodavatelů na trhu elektro výhodou
  • obchodní zkušenosti z oblasti elektro výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • prostor pro seberealizaci, osobní rozvoj
  • možnost odborného rozvoje a vzdělávání, seberealizace
  • plat odpovídající významu pozice, zainteresovanost na výsledcích
  • notebook, mobil, později služební vozidlo

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".