Volné pracovní místo VEDOUCÍ NÁKUPU s AJ | Vysočina

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
okres Havlíčkův Brod
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské
Hrubý plat
dohodou

Ref. č.: 6–13–225349. Hledáme velmi schopného vedoucího nákupu se zkušenostmi v mezinárodním prostředí. Dokážete hledat cesty ke zlepšení, s jistotou realizujete své cíle a umíte řešit jak denní úkoly, tak činit strategické kroky za dosažením celkového úspěchu? Vaším úkolem bude rozvoj externích zakázek v oblasti dodávek materiálu v oblasti údržby. Máte zkušenosti, chuť a odhodlání do nové výzvy? Pošlete nám svůj životopis!

Vaším úkolem bude:
  • rozvoj externích zakázek v oblasti dodávek materiálu v oblasti údržby
  • přezkoumání stávajících systémů a postupů v oblasti nákupu a zásobování
  • následná doporučení a provádění změn
  • formulace a realizace strategie nákupu za účelem optimalizace nákladů při stanovené kvalitě
  • tvorba ročních plánů, spouštění veřejných zakázek, monitoring trhu
  • rozvoj stávajících i nových dodavatelů, hodnocení klíčových dodavatelů, řízení neustáleho zlepšování
  • vyjednávání smluv na konkrétní projekty a zajištění potřeb regionálních jednotek společnosti
  • reporting manažerovi nákupu pro centrální Evropu

Požadujeme

  • SŠ / VŠ technického nebo ekonomického směru
  • praxe v oblasti nákupu min. 5 let
  • zkušenosti s vedením lidí
  • silné komunikační dovednosti
  • AJ na úrovni pro obchodní vyjednávání
  • NJ velkou výhodou
  • velmi dobrá orientace v oblasti strategického nákupu a smluvních podmínek
  • týmový hráč, spolupráce napříč organizací
  • orientace na výsledek, systematičnost, aktivní přístup
  • silné analytické schopnosti, finanční myšlení
  • MS Office, SAP (nebo jiný systém)
  • ochota k častému cestování
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Jaké benefity u nás dostanete:
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • kafeterie 200 Kč měsíčně
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na penzijní připojištění

Bc. Kamila Gebrtová
M: poslat email
E: <a  poslat email