Volné pracovní místo  VEDOUCÍ NÁKUPU|DŘEVAŘSKÝ PRŮMYSL|AŽ 45 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Máte znalost či praxi v dřevařském nebo lesnickém průmyslu a nebojíte se hovořit anglickým či německým jazykem? Zajímá Vás oblast nákupu a chtěli byste mít odpovědnost za svěřený pracovní tým? Pokud nejste dřevo a ve dřevě se vyznáte, pak hledáme právě Vás!<br/>
<br/>Pro mezinárodní společnost působící v dřevařském průmyslu hledáme kvalifikovaného uchazeče/uchazečku na pozici "VEDOUCÍ NÁKUPU|DŘEVAŘSKÝ PRŮMYSL|AŽ 45 000 KČ|".<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> vedení týmu spolupracovníků</li>
<li> odpovědnost za vystavování faktur jménem dodavatelů</li>
<li> kontrola a nastavení skladového softwaru</li>
<li> zpracovávání a vyhodnocování statistik</li>
<li> příprava podkladů pro cenové jednání s dodavateli</li>
<li> kontrola smluv a dodatků</li>
<li> komunikace s nákupčím</li>
<li> komunikace se skladem</li>
<li> odpovědnost za svěřené projekty</li>
<li> reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni (reporting, komunikace s nadřízeným)</li>
<li> zkušenosti v dřevařském/lesnickém odvětví</li>
<li> pečlivost, loajalita, flexibilita, manažerské dovednosti</li>
<li> praxe se softwarem v oblasti skladové evidence</li>
<li> práce s PC – Excel, Access, Outlook</li>
<li> řidičský průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> kvartální finanční prémie/bonusy</li>
<li> služební mobilní telefon</li>
<li> služební notebook</li>
<li> 4 týdny dovolené + 1 týden navíc po 2 letech</li>
<li> finanční bonus v případě nemoci</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> firemní stravování</li>
</ul>