Volné pracovní místo  VEDOUCÍ NOČNÍ SMĚNY VE VÝROBĚ LAHŮDEK (krátký/dlouhý týden)

Firma JLV, a.s.
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 26 000–30 000 Kč / měsíc

Velká česká prosperující společnost hledá vedoucí/ho výroby lahůdek v moderním profesionálním prostředí na Praze 4.

Náplň práce:
  • vedení malého kolektivu (4-6- lidí)
  • organizace práce při výrobě plněných baget, salátů a lahůdek
  • účast na výrobě lahůdek
  • odpovědnost za svěřené suroviny, jejich správnou přípravu a skladování
  • využívání moderních technologických zařízení

Požadujeme

  • osobnost s přirozenou autoritou
  • praxi v oboru výroby lahůdek podmínkou
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • znalost hygienických pravidel a HACCP
  • zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

Nabízíme

  • příplatky za noční směny, víkendy
  • zázemí velké prosperující tradiční české společnosti
  • možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • závodní stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • 13 plat
  • po roce příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • účast na firemních akcích (výlety, zájezdy, kulturní akce)

Jiná sdělení

Nástup ihned / dohodou.