Volné pracovní místo  Vedoucí obchodní pobočky - Střední Čechy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta z oblasti FMCG (GASTRO produkty) hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucího obchodní pobočky pro Střední Čechy.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za vedení a řízení pobočky
  • zodpovědnost za plnění plánů prodeje pobočky
  • motivace vedení týmu 15 20 obchodníků / prodejců
  • vyhodnocování prodejních výsledků reporting
  • spolupráce v oblasti marketingové podpory produktů

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce nebo obdobné pozici min. 2 roky (přímý prodej značnou výhodou)
  • zkušenosti s FMCG produkty výhodou (oblast GASTRO značnou výhodou)
  • zkušenosti s vedením pobočky řízením obchodního týmu
  • ochotu působit v rámci pobočky v ČR
  • 6 měsíční zaškolovací program (v několika regionech po ČR)
  • komunikativní znalost NJ/AJ - výhodou
  • samostatnost schopnost sebemotivace a motivace týmu
  • časovou flexibilitu
  • místo pracoviště: střední Čechy

Nabízíme:
  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • mobilní telefon automobil i k osobním účelům
  • zajištění ubytování během zaškolovacího programu i během působení mimo region bydliště
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • manažerský motivační program
  • vzdělávací kurzy školení
  • provize z prodeje
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • mzdové ohodnocení dle kvalit a zkušeností kandidáta
  • pracoviště: středočeský kraj

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte obchodního ducha spojeného s řízením a koordinací prodejců / obchodních zástupců? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".