Volné pracovní místo  VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ, automotive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 5-12-212793. Hledáme šikovného supervisora pro obchodní oddělení!<br/>
<br/>Baví Vás jednat se zákazníky, dokážete vézt tým mladých lidí a rádi byste uplatnili znalost anglického jazyka? Pošlete nám svůj životopis!<br/>
<br/>Jaká bude Vaše náplň práce?<br/>
<ul>
<li> jednání se zákazníkem i s ostatními odděleními napříč společností</li>
<li> řídit zákaznické objednávky v programu SAP</li>
<li> analýzy, reporting i fakturace zboží</li>
<li> příprava interních postupů a meetingů</li>
<li> zodpovědnost za chod i zlepšení oddělení</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ</li>
<li> praxe s plánovaním nebo jednáním se zákazníky</li>
<li> komunikativní AJ podmínkou</li>
<li> znalost SAP a MS Office</li>
<li> komunikační schopnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Z části dotované stravování</li>
<li> Příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění</li>
<li> Kafeterie</li>
<li> Zboží a elektronika za zvýhodněné ceny</li>
<li> Motivační složka mzdy</li>
<li> MHD spojení k firmě</li>
<li> Čisté a klimatizované prostředí</li>
<li> Přátelský a mladý kolektiv</li>
<li> Práce v prosperující mezinárodní firmě</li>
</ul>