Volné pracovní místo  Vedoucí oddělení back office

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, společnost zabývající se investiční a finanční činností, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí oddělení back office.

Náplň práce:
  • vedení a zajištění optimálního chodu oddělení back office, včetně správného a včasného plnění daných úkolů, kontrola práce podřízených (dle předpisů)
  • vypořádání cenných papírů
  • kontrola cash-flow
  • zajištění likvidity fondů ve spolupráci s investičním oddělením
  • controlling, reporting transakcí
  • komunikace s finančními a daňovými úřady, s Depozitní a Správní bankou, s auditory
  • kooperace s UNIS

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s vypořádáním cenných papírů
  • středně pokročilou znalost AJ
  • výbornou uživatelskou znalost práce na PC, zejména Excel
  • pečlivost, přesnost
  • spolehlivost, zodpovědnost a pozitivní přístup

Nabízíme

  • atraktivní pracovní prostředí, příjemný kolektiv
  • bankovní výhody (vedení účtu, úvěry apod.)
  • příspěvky na vzdělání, sport, kulturu
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • velmi dobré platové ohodnocení, dle zkušeností

Nástup: ihned
Lokalita: blízké okolí centra Prahy
Plat: dobré platové ohodnocení dle zkušeností a schopností

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".