Volné pracovní místo  VEDOUCÍ ODDĚLENÍ EXPEDICE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš klient je výrobní spolenčost, který nyní hledá schopného kandidát na pozici Vedoucí oddělení expedice.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> vedení expediční týmu </li>
<li> zajištění expedice výrobků k zákazníkovi</li>
<li> zajištování přepravní dokumentace</li>
<li> kontrola faktur</li>
<li> komunikace s dopravci</li>
<li> komunikace s odděleními</li>
<li> příprava uzávěrek</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání</li>
<li> znalost anglickéhho jazyka minimálně na úrovni B1</li>
<li> znalost pravidel štíhlé výroby</li>
<li> zkušenosti s vedením týmu</li>
<li> zkušenosti z oblasti expedice</li>
<li> nutnost řidičského průkazu</li>
<li> flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> systém vzdělávání</li>
<li> příjemné pracovní prostředí</li>
<li> možnost profesního růstu</li>