Volné pracovní místo  VEDOUCÍ ODDĚLENÍ MONTÁŽE

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
Možnost nástupu: Ihned nebo dle dohody
Směnnost: práce na 1 směnu (pondělí – pátek, 6.00-14.30 hodin)

Pro našeho klienta, českou stabilní společnost, která se zabývá výrobou přípravků, jednoúčelových strojů, zkušebních zařízení, montážních a technologických linek pro automobilový a elektrotechnický průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici VEDOUCÍ ODDĚLENÍ MONTÁŽE.

Co je náplní práce?

budete spolupracovat s technickým manažerem při organizování celkového chodu montážní dílny
povedete tým 7 zaměstnanců – každý den jim budete plánovat úkoly s výhledem na 2-3 týdny, také je budete pravidelně hodnotit, motivovat a odměňovat
Vaším hlavním úkolem bude dotáhnout montáž stroje do konce
budete odpovědný za zajišťování maximálního vytěžování výrobních kapacit firmy, průběžnou kontrolu plnění stanovených úkolů a termínů
budete kontrovat včasné dodání všech vyráběných a nakupovaných komponent – hlavně ve spolupráci s dispečery výroby a obchodním oddělením
po dokončení projektu budete kontrolovat kvalitu smontovaných strojů
cestovat budete minimálně – předání a zaškolení má na starosti vyškolený tým
reklamace budete řešit v kooperaci s obchodním oddělením
budete kontrolovat dodržování směrnic a platných předpisů, a dohlížet nad dodržování BOZP a PO
budete zodpovědný za vedení dokumentace a administrativy jednotlivých projektů

Požadujeme

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

má alespoň středoškolské vzdělání technického oboru
má již praxi na obdobné pozici (v oblasti montáže strojů)
má zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců
uživatelsky ovládá PC (MS Office, Internet)
pokud zvládá alespoň emailovou komunikaci v anglickém jazyce, bude to výhodou
je samostatný a zodpovědný
má ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme

Co Vás čeká, když uspějete?

samostatná práce na zajímavých a různorodých projektech
profesní růst a spousta příležitostí pro získání nových a kvalitních zkušeností
finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, prémie při dokončení projektu i v průběhu roku
příspěvek na sport/kulturu a proplacení kurzu AJ
stravenky, dovolená navíc