Volné pracovní místo VEDOUCÍ ODDĚLENÍ REKLAMACÍ S AJ (od 25000Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Středočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Máte praxi v zákaznickém servisu? Hledáte zázemí prosperující společnosti?
Významná zahraniční společnost působící v oblasti výrobního průmyslu hledá vhodného kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ REKLAMACÍ S AJ (od 25000Kč)

Náplň práce:

  • kontakt se zákazníkem a řešení reklamacích
  • přijímání a zpracování reklamací od zákazníků
  • nákup náhradních součástek
  • komunikace a spolupráce s odděleními napříč společnosti – v rámci zlepšování výroby
  • vedení týmu podřízených pracovníků
  • zpracování pravidelných reportů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti z oddělení reklamací
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem – denní využití
  • znalost SAP
  • příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, organizační schopnosti

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • notebook, mobilní telefon
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost růstu v rámci společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaškolení
  • zaměstnanecké benefity (závodní stravování, týden dovolené navíc)

Lokalita: Středočeský kraj

Nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použíte volbu „odpovědět“.