Volné pracovní místo  VEDOUCÍ OPERATIVNÍHO NÁKUPU/PLZEŇ/VAC

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Popis pracovní nabídky

  • zajištění implementace nákupního objednávkového systému
  • odpovědnost za oblast operativního nákupu, zejména za včasnost a kompletnost dodávek
  • řízení týmů operativních nákupčích
  • zefektivnění procesů operativního nákupu a hledání možností úspor i optimalizace
  • budování vztahů s dodavateli
  • spolupráce na návrhu a realizaci automatizovaného systému přípravy a realizace nákupních objednávek
  • vyhodnocování nákupních alternativ ve spolupráci s ostatnímu útvary společnosti
  • spolupráce na tvorbě kalkulací a analýz pro nové produkty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v technickém oboru
  • min. 3 roky praxe v nákupu
  • základní orientace v oblasti obchodního práva
  • velmi dobrá znalost AJ podmínkou
  • vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
  • znalost MS Office a znalost MRP systému např. BAAN, SAP, MAX apod.
  • systémové myšlení, výborné analytické schopnosti
  • energickou proaktivní osobnost s orientací na cíl a schopností jeho dosažení
  • potřebu zlepšovat sebe i okolí a touhu být nejlepší
  • týmovost, flexibilitu, samostatnost a schopnost prosadit své názory
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru
  • značná možnost osobního a profesního rozvoje
  • příležitost k realizaci vlastních progresivních nápadů a myšlenek
  • dlouhodobou perspektivu
  • šanci být úspěšný
  • dlouhodobá zakázková náplň
  • velmi dobrá příležitost pro osobní rozvoj, kariérový růst a úspěch
  • zajímavá práce na důležitých a náročných úkolech v týmu odborníků zvyšující profesionální prestiž a hodnotu pracovníka na trhu práce
  • motivující systém odměňování a zaměstnaneckých výhod

Termín nástupu: ihned, příp. dohodou
Místo pracoviště: Plzeň

V případě zájmu zašlete svůj aktuální strukturovaný životopis v ČJ na e-mail a uvádějte značku 24120/NÁK/VAC.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro našeho významného klienta, dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnost v oblasti dopravního strojírenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici

VEDOUCÍ OPERATIVNÍHO NÁKUPU/PLZEŇ/VAC