Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Auto - moto, Chemie a potravinářství, Stavebnictví a reality, Kvalita a kontrola jakosti, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Doprava, zásobování a logistika, Kultura, umění a tvůrčí práce, Media, reklama, PR, Technika, elektrotechnika a energetika, Management, Telekomunikace, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Vydavatelství, tisk a polygrafie
Pozice:
Automechanik, Dělník v chemii a potravinářství, Klempíř, Konstruktér ve stavebnictví, Kontrolor ve strojírenství, Kovář, Lakýrník, Mechanik v dopravě a logistice, Metrolog, Mistr v chemii a potravinářství, Nástrojář, Plánovač výroby, Project manager technicky zaměřený, Průmyslový designer, Revizní technik strojírenství, Svářeč, Výrobní ředitel/manažer ve strojírenství, Zámečník, Obráběč kovů, Projektant ve strojírenství, Strojní inženýr, Strojní zámečník, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Konstruktér ve strojírenství, Konstruktér v technice, elektro, energetice, Konstruktér v telekomunikacích, Konstruktér ve výrobě, Mechanik v manuální práci a řemeslech, Mechanik ve strojírenství, Mechanik v zemědělství a lestnictví, Mistr ve stavebnictví, Mistr ve strojírenství, Mistr v technice, elektro a energetice, Mistr v tisku a polygrafii, Mistr ve výrobě, Výrobní ředitel/manažer v technice, elektro, Výrobní ředitel/manažer v tisku, Výrobní ředitel/manažer ve výrobě, Dělník ve stavebnictví, Dělník ve strojírenství, Dělník v technice, elektro, energetice, Dělník v tisku, polygrafii, Dělník ve výrobě, Dělník v zemědělství, lestnictví, Revizní technik telekomunikace
Lokalita:
Kladno
Může se Vám hodit:
Automechanik Kladno, Dělník v chemii a potravinářství Kladno, Klempíř Kladno, Konstruktér ve stavebnictví Kladno, Kontrolor ve strojírenství Kladno, Kovář Kladno, Lakýrník Kladno, Mechanik v dopravě a logistice Kladno, Metrolog Kladno, Mistr v chemii a potravinářství Kladno

Volné pracovní místo Vedoucí oprav, reg. Kladno

aktivní
Start Select s.r.o.
Místo pracoviště
Kladno
Plný úvazek
Vzdělání
základní
Hrubý plat
dohodou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • odborně rozvíjí a organizačně řídí tým diagnostiků; tým vyhledává závady na deskách s plošnými spoji a opravuje je

  • řídí opravy v souladu s plánem výroby a cílem minimalizovat objem desek čekajících na opravy

  • dohlíží na dodržování pracovních postupů a pracovní kázně členů svého týmu, hodnotí jejich výkonnost, odbornou způsobilost a její rozvoj

  • spolupracuje s test týmem na analýze závad, dává zpětnou vazbu výrobnímu týmu s cílem eliminovat procesní příčiny závad

  • řeší neshody v testování a opravách v souladu s výrobními předpisy a standardy kvality

  • jedná se o řídící pozici v rámci výrobního oddělení diagnostiků.

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ případně VŠ – obor elektrotechnika / elektronika

  • prokazatelná praxe na obdobné pozici

  • velmi dobrá znalost elektrotechniky

  • alespoň základní zkušenost s osazovacími technologiemi PTH, SMT

  • schopnost řídit malý tým

  • flexibilita (zvládání časté změny priorit)

  • schopnost rychle se učit

  • pokročilá znalost MS Office

  • angličtina alespoň na úrovni čtení dokumentace

Nabízíme

Nabízíme:

  • prostředí s přátelskou pracovní atmosférou

  • silné zázemí mezinárodní výrobní společnosti

  • odpovídající mzdové ohodnocení