Volné pracovní místo  VEDOUCÍ OPTIMALIZAČNÍHO TÝMU/ ZLEPŠOVÁNÍ PROCESŮ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte zkušenosti s vedením projektů zaměřených na zlepšování interních a externích procesů? Oceníte využití anglického jazyka v rámci pracovního procesu? Máte zájem pracovat pro jednu z top společností tohoto zaměření? Potom neváhejte reagovat!
Lokalita:

Moravskoslezský kraj

Zaměstnavatel:

Dynamická společnost, která téměř 10 let poskytuje svým klientům kvalitní a efektivní služby s vysokou přidanou hodnotou.
Pracovní náplň:

zodpovědnost za zlepšování externích a interních procesů (PI)
řízení PI projektů a PI metodiky a zaměření na její rozvoj
koučování a mentorování PI specialistů
analýzy interních procesů klienta
vyhledávání PI příležitostí (efektivita, kvalita, výkonnost)
definování potřebného programu a zodpovědnost za dosažení cílů
odpovědnost za projektovou dokumentaci a požadovaný tok informací (ke klientovy)
školení zaměstnanců v rámci PI a TQM
rozvoj a garance PI metodiky ve společnosti
zavedení a rozvoj Operational Excellence a Service managementu
spolupráce s odděleními napříč společností
sekundárně - podpora rozvoje obchodu a prodejních aktivit (RFP, due diligence, transition)

Požadujeme

min. 3 roky zkušeností z obdobné pozice (process improvement manager)
AJ na komunikativní úrovni (min. B2, ideálně C1)
zkušenosti s řízením velkých, nebo středně velkých projektů
znalost principů Business Process Outsourcingu (řízení služeb, KPIs, SLAs, řízení procesů, operational excellence, řízení operačních jednotek)
znalost metodiky Lean 6 Sigma (certifikace), Lean nebo jiných TQM přístupů (Kaizen, Poka-Yoke, EFQM)- velkou výhodou
spolehlivost, tah na branku, velmi dobré manažerské schopnosti
analytické myšlení a schopnost efektivně řešit problémy

Nabízíme

práci v mladém dynamickém kolektivu
nadprůměrné platové ohodnocení
možnosti kariérního postupu
možnost dalšího vzdělávání
propracovaný systém firemních benefitů

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a to pro Českou republiku, resp. se zákonem č. 428/2002 Z.z. v platném znění pro Slovenskou republiku tímto výslovně prohlašuji, že odpovědí na inzerci a zasláním svého profesního životopisu uděluji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. souhlas se zpracováním, užitím a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů za účelem mé prezentace potenciálním zaměstnavatelům, přičemž beru na vědomí, že poskytnutí těchto osobních a citlivých údajů je dobrovolné.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".