Volné pracovní místo  VEDOUCÍ PARFUMERIE v centru Prahy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 13-13-255103. LÍČENÍ, VŮNĚ, PÉČE O PLET, TĚLO A VLASY. <br/>
<br/>Jsou toto klíčová slova, která by měla být součástí Tvé práce? <br/>
<br/>Potom hledáme právě Tebe na pozici VEDOUCÍ PARFUMERIE! <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vedení prodejny / parfumerie</li>
<li> optimalizace výsledků prodejny</li>
<li> motivace týmu na prodejně</li>
<li> práce se zákazníky</li>
<li> přejímka zboží</li>
<li> reportování výsledků</li>
</ul>
<br/>Lokalita: Praha 1<br/>Nástup: dohodou

Požadujeme

<ul>
<li> alespoň 2 roky praxe na srovnatelné pozici</li>
<li> zkušenost s vedení prodejny a prodejního týmu</li>
<li> zájem o kosmetiku a orientace v této oblasti</li>
<li> dobré komunikační schopnosti</li>
<li> AJ na komunikativní úrovni</li>
<li> ochota pracovat o víkendech</li>
<li> nadšení pro náročnou práci</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> bonusy při splnění plánu prodeje</li>
<li> možnost profesního růstu</li>
<li> široká nabídka školení</li>
<li> 20 - 40% sleva na produkty společnosti</li>