Volné pracovní místo  Vedoucí personálního oddělení

Lokalita Jihlava a další
Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, rodinnou společnost, která působí v oboru stavebnictví, hledáme vhodné kandidátky/kandidáty na pozici Vedoucí personálního oddělení.

Náplň práce:

  • řízení týmu min. 3 lidí
  • aktivní komunikace se všemi zaměstnanci firmy
  • spoluvytváření firemní kultury a prostředí ve firmě
  • spolupráce s vedoucími jednotlivých oddělení při rozvoji zaměstnanců
  • hledání nových partnerů a nových příležitostí pro nábor nových zaměstnanců
  • spolupráce s oddělením marketingu na náborových aktivitách
  • účast na náboru a adaptaci nových zaměstnanců

Očekáváme:

  • nadšení pro práci s lidmi
  • chuť rozjíždět nové projekty a učit se nové věci
  • samostatnost a aktivitu
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na vedoucí pozici min. 1 rok, v oboru HR výhodou

Nabízíme:

  • práci, do které se budete těšit
  • skvělý kolektiv a výjimečnou firemní kulturu
  • práci na HPP – plný úvazek
  • zázemí stabilní české společnosti
  • platové ohodnocení 40 000 – 60 000 Kč
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební vůz
  • místo výkonu práce v kraji Vysočina

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby