Volné pracovní místo  Vedoucí plánování a nákupu

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro mezinárodní strojírenskou společnost působící v oboru automotive hledáme zkušené kandidáty/ kandidátky na pozici:

VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ A NÁKUPU

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za určování cílů a strategií v rámci svěřeného oddělení (operativní nákup a výrobní plánování)
  • Vedení menšího týmu v rámci oddělení
  • Zodpovědnost za přesnost dodávek od dodavatelů k zákazníkům
  • Zodpovědnost za optimální množství skladových zásob zhledem k výrobním plánům
  • Práce s ERP systémem, vedení dat v systému
  • Zavádění metod štíhlé výroby
  • Komunikace se zahraničními pobočkami společnosti, občasné cestování do zahraničí
  • Reporting top managementu

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti– zkušenosti s výrobním plánováním, znalost logistických procesů ve výrobě, znalost metod řízení zásob, apod.
  • Aktivní znalost AJ nebo NJ slovem i písmem podmínkou
  • Zkušenosti s ERP systémem, dobrá uživatelská znalost MS Office
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Schopnost vést a motivovat tým
  • Schopnost převzít zodpovědnost za klíčové ukazatele oddělení

Nabízíme:
  • Zázemí mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu
  • Zodpovědná pracovní pozice, příležitost využít dosavadní zkušenosti a dále se rozvíjet
  • Příjemné pracovní prostředí, moderní technické vybavení
  • Zajímavé finanční ohodnocení – na základě zkušeností
  • Jazykové vzdělávání a další zaměstnanecké výhody
  • Lokalita pracoviště - CTP Brno-Modřice

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v Čj a AJ nebo Nj pomocí volby "odpovědět".
Prosíme vždy uvádějte název pozice. Děkujeme.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci.
Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.