Volné pracovní místo  VEDOUCÍ POBOČKY – ref. č. M 214

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti stavebních materiálů, hledáme Vedoucí pobočky

NÁPLŇ PRÁCE:
  • celkové zabezpečení chodu provozovny
  • předkládá svým nadřízeným návrhy a podněty na zlepšení a zkvalitnění práce
  • plnění ochodních cílů v regionu
  • zodpovědnost za výkon a motivaci podřízených, za hospodářský výsledek střediska, za řádný stav svěřeného objektu a provozovny včetně pravidelné údržby a revizí, za provoz a stav techniky včetně jejich pravidelných kontrol a revizí, za odborné znalosti svých podřízených a náplň jejich činnosti, za kvalitní reprezentaci společnosti vůči třetím osobám
  • plní manažerské úlohy ve vztahu k podřízeným – především pravidelné hodnocení výkonů, zpětná vazba (pochvala, identifikace míst ke zlepšení), výběr nových zaměstnanců, sdílení informací a včasné odhalování a řešení personálních konfliktů

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Brno
TERMÍN NÁSTUPU: dohodou

Požadujeme

  • praxe v oboru stavebních materiálů a izolací minimálně 5 let
  • praxe s vedením kolektivu 15 a více podřízených
  • ŘP skup. B
  • znalost regionu
  • schopnost budovat a rozvíjet obchodní vztahy
  • orientace na výkon, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • možnost uplatnit a rozvinout své dosavadní poznatky z oboru stavebnictví
  • prostor pro samostatnou a iniciativní práci
  • školení na produkty a dovednosti
  • zázemí renomované společnosti
  • atraktivní mzdové ohodnocení podle dosaženého hospodářského výsledku
  • zaměstnanecké výhody (služební automobil, mobilní telefon)

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".