Volné pracovní místo  Vedoucí pobočky elektroinstalace - Karlovarský kraj

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zajištění chodu pobočky
  • vedení lidí na pobočce (cca 6 osob včetně obchodního zástupce)
  • komunikace a spolupráce se zákazníky
  • komunikace a reporting vedení společnosti
  • zajištění efektivity skladových zásob
  • řešení pohledávek reklamací apod.

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání (v případě rozsáhlé praxe možnost i SOU elektro)
  • zkušenosti s prodejem elektroinstalačního materiálu
  • znalost trhu (zájem o produkty konkurenční prostředí) v oblasti elektroinstalačních materiálů
  • zkušenosti s řízením pobočky s vedením menšího týmu
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • bydliště karlovarský kraj

Nabízíme:
  • práci v stabilní a dynamické společnosti
  • práci na HPP
  • dobré platové podmínky + motivující složky mzdy závislé na ziskovosti pobočky
  • zaměstnanecké výhody
  • nástup ihned nebo dle domluvy

Zaujala Vás pracovní nabídka? Orientujete se a máte prokazatelnou praxi v požadovaném oboru? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".

Budete-li vyhovujícím uchazečem osloví Vás příslušný konzultant pobočky nejpozději do 14 dnů.