Volné pracovní místo  Vedoucí pobočky LKW

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta společnost zabývající se prodej náhradních dílů na nákladní automobily hledáme kandidáty na pozici:

VEDOUCÍ POBOČKY

Náplň práce:

  • vedení pobočky
  • dosahování požadované úrovně poskytovaných služeb
  • řešení vzniklých problémů a kontrola podřízených
  • zodpovědnost za kontrolu účetních a daňových záležitostí
  • personální agenda přímých podřízených
  • reporting vedení společnosti

Místo výkonu práce: Královehradecký kraj

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • osobní automobil i k soukromým účelům
  • notebook a mobilní telefon
  • další benefity
Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti s vedením týmu
  • orientace v oblasti náhradních dílů podmínkou!!
  • přirozená autorita a reprezentativní vystupování
  • samostatnost zodpovědnost a pečlivost
  • řidičský průkaz sk. B

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".