Volné pracovní místo  Vedoucí přípravy výroby - Hradec Králové

Lokalita a další
Vzdělání Základní

Pro našeho zákazníka, výrobní společnost se sídlem v Hradci Králové, hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici vedoucí/ho přípravy výroby:

Náplň práce:
  • technické zpracování zakázek - rozdělení přípravných prací (technologie, nákup, nářadí, dokumentace)
  • vyhodnocení použitých technologií
  • zajištění podkladů a poptávkového řízení při nákupu nových strojů a zařízení
  • evidence a správa dokumentace svařování
  • zodpovědnost za konstrukční a technologickou dokumentaci (příprava, zpracování)
  • podklady pro nabídkovou činnost
  • zodpovědnost za přípravu zpracování norem spotřeby času na zakázky
  • zodpovědnost za přípravu postupů svařování, tepelného zpracování a povrchových úprav

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • 5 let praxe v technologii
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • výborná znalost práce na PC (MS Office, AutoCad)
  • znalost NJ či AJ minimálně na mírně pokročilé úrovni
  • komunikativnost, spolehlivost, bezúhonnost

Nabízíme

  • zázemí prosperující společnosti
  • lákavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • místo výkonu práce v Hradci Králové

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v českém a cizím jazyce na emailovou adresu použijte odpovědní formulář

Rádi Vám též poskytneme další informace na stejném emailu nebo telefonu použijte odpovědní formulář .

Děkujeme a těšíme se na Vás!