Volné pracovní místo  Vedoucí přípravy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • technické a organizační zajištění provozu přípravy na směně, spolupracuje na zajištění personálních kapacit
  • přímé vedení týmu přípravy, plnění provozních cílů
  • výcvik zaměstnanců, jejich rozvoj, návrhy na bonusy a finanční ohodnocení
  • návrhy na řešení disciplinárních prohřešků, kontrola dodržování BOZP
  • kontrola dodržování a zlepšování procesů a pracovních postupů
  • plnění úkolů od manažera směny, spolupráce s ostatními odděleními a směnami
  • pravidelný reporting
  • v případě potřeby podílení se na provozním procesu

Požadujeme

Požadujeme:
  • schopnost konstruktivní práce pod tlakem a stresem
  • schopnost efektivního stanovování priorit v rámci stanovených úkolů
  • asertivní osobnost
  • schopnost zřetelné ústní i písemné komunikace
  • komunikativní znalost anglického jazyka - výhodou
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • schopnost trénovat podřízené, dohlížet na ně a motivovat je
  • schopnost vedení zaměstnanců způsobem, který podporuje týmovou práci namísto sledování individuálního prospěchu
-schopnost spolupracovat otevřeně a přímo s ostatními
-pokročilou schopnost práce na PC,

Nutnou podmínkou je:
  • výborná znalost českého jazyka - vedení týmů českých pracovníků
  • manažerské dovednosti, zkušenost s vedením kolektivu ve výrobní či logistické společnosti
  • znalost zákoníku práce
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

Nabízíme:
  • dotované stravování v objektu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost realizovat se a růst v prostředí nadnárodní společnosti
  • pozitivní firemní kulturu založenou na úctě k zaměstnancům a k jejich práci
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
-firemní akce
  • dobré finanční ohodnocení
  • roční odměny
  • čisté pracovní prostředí
  • slevu na výrobky zákazníků Sony DADC (CD, DVD, BD, PS)
  • dovolenou navíc

Termín nástupu: Ihned
Místo výkonu: Praha-Jih

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail a uvádějte značku 36914 /hhr + název pozice.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.