Volné pracovní místo  VEDOUCÍ PRODEJE NOVÝCH VOZŮ #1968

Lokalita Olomouc a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Společnost ČECHÁK holding s.r.o. se zaměřením na prodej a servis vozidel, hledá pro rozšíření týmu uchazeče na pozici VEDOUCÍ PRODEJE NOVÝCH VOZŮ. Přidejte se do týmu úspěšného autoservisu a prodeje vozidel v Olomouci, kde budete mít super kolegy, skvělé vedení a zázemí.
Jsme nezávislým opravcem značek VW osobní vozy, VW užitkové vozy, ŠKODA, SEAT, AUDI a Ford.
Naším cílem je spokojený zákazník, který má díky nám své vysněné spolehlivé vozidlo.
Vážíme si svých zaměstnanců a nabízíme zajímavé finanční ohodnocení. Neváhejte a ozvěte se nám!

Náplň práce:
  • Prodej prémiových vozů
  • Tvorba nabídek dle specifikace zákazníků
  • Prodej doplňkových finančních služeb – financování, pojištění vozidel
  • Administrativa spojená s prodejem vozů
  • Vyhledávání obchodních příležitostí
  • Komunikace se stávajícími i novými zákazníky
  • Seznamování klienta s vozem při testovacích jízdách
  • Péče o nabízená vozidla

Požadujeme

  • Zájem o trh a obchod s automobily
  • Schopnost najít a oslovit zákazníka
  • Předchozí zkušenosti s prodejem automobilů výhodou
  • Znalost finančních produktů (pojištění, úvěry, leasing) výhodou – možnost zaškolení
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost práce s PC a MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost AJ a NJ výhodou

Nabízíme

  • Mzda od 40.000 Kč dle výkonu
  • Atraktivní práci v oblasti prodeje nových a ojetých vozidel
  • Zázemí stabilní české společnosti se silnou pozicí na trhu
  • Možnost osobního a profesního růstu, podpora vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Garantovaná mzda + odměny dle pracovního výkonu
  • Firemní benefity – mobilní telefon, NTB, sleva na firemní výrobky a služby, firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce OLOMOUC

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné i pro: prodejce, account manager, analytik prodeje, prodejce vozů, klientský pracovník, finanční poradce, obchodník, finanční poradce, pojištovnictví,...

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!