Volné pracovní místo  VEDOUCÍ PRODEJE PRACOVNÍCH DESEK – ref. č. M 152

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, významného evropského výrobce velkoplošných produktů na bázi dřeva, hledáme Vedoucí prodeje pracovních desek

NÁPLŇ PRÁCE:
  • prodej produktů na evropském trhu
  • tvorba obchodní politiky
  • vyhledávání prodejních kanálů
  • cenové nastavení
  • sledování vývoje trendů

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Jihlava
NÁSTUP: dohodou

Požadujeme

  • praxe min 3 roky na podobné obchodní pozici
  • výborná znalost angličtiny slovem i písmem (případně výborná znalost NJ a alespoň základní znalost AJ)
  • pokročilý uživatel Miscrosoft Windows
  • ŘP skup. B
  • výborné vyjednávací schopnosti, samostatnost

Nabízíme

  • zajímavou a odpovědnou práci
  • zaměstnání ve stabilní společnosti, která je součástí nadnárodní skupiny
  • odpovídající platové ohodnocení

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".