Volné pracovní místo  Vedoucí prodejny

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost působící v oblasti prodeje dámské značkové francouzské módy, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Vedoucí prodejny pro OC – Letňany, Zličín, Paladium.

Náplň práce:
  • organizace práce a pracovních hodin týmu
  • zabezpečení plynulého provozu na prodejně
  • vedení a motivace prodejního týmu
  • sledování prodejních parametrů
  • kontrola změn provedených týmem na prodejně v merchandisingu
  • informace o všech problémech týkajících se jakosti kolekce a samotného zboží
  • sledování hospodaření a zisku prodejny
  • technické zabezpečení prodejny

Požadujeme

  • min SŠ vzdělání
  • praxe min. 2 roky na obdobné pozici, případně 3 roky na pozici zástupce vedoucího
  • AJ na komunikativní úrovni
  • FJ základy – výhodou
  • dynamický
  • schopnost řídit obchodní tým – 10-12 lidí
  • autoritativní s uměním naslouchat
  • otevřený novým nápadům
  • umění přizpůsobit se a pozitivně působit na podřízené

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • mladý kolektiv
  • časté školení v zahraničí
  • možnost nákupu zboží za zaměstnanecké slevy
  • pracovní doba 8,5 hodiny, ranní a odpolední směny, dva pracovní víkendy v měsíci

Jiná sdělení

Nástup: ihned
Lokalita: Praha
Plat: 26.000,- + provize z obratu prodejny

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Do kolonky předmět napište název pozice.

===VŠECHNY AKTUÁLNÍ INZERÁTY AGENTURY FALA NA použijte odpovědní formulář