Volné pracovní místo  VEDOUCÍ PROJEKTANT ref.č. T - 030

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, přední českou firmu působící v oblasti stavitelství a projektování významných staveb po celé ČR, hledáme šikovné kandidáty na pozici:

VEDOUCÍ PROJEKTANT

Co bude Vaším úkolem?
  • vedení 2 - 4 členného týmu projektantů a konstruktérů
  • rozdělování dílčích pracovních úkolů a kontrola jejich plnění
  • aktivní komunikace se zákazníkem
  • fyzická kontrola probíhajících staveb, konzultace navrženého řešení se stavbyvedoucí

Požadujeme

Co by měl náš ideální kandidát splňovat?
VŠ v oblasti stavebnictví
zkušenosti na pozici projektanta podmínkou
zkušenosti s vedením týmu velkou výhodou
znalost projektování v programu CAD, AUTOCAD apod.
ochota cestovat (i do zahraničí)
organizační schopnosti a chuť komunikovat s lidmi a umění prosadit si své nápady
nebojácnost přicházet s novými netradičními řešeními
aktivní AJ pro komunikaci se zákazníky

Nabízíme

Co Vám firma může nabídnout?
možnost osobního rozvoje, perspektivní zaměstnání klidně na celý život
příjemné pracovní prostředí uplatňující politiku otevřených dveří
možností podílet se na velkých významných stavebních projektech
zaručenou fixní mzdu + provize z odvedené práce v neomezené výši
pracoviště v centru Pardubic

Jiná sdělení

Zajímá Vás tato pracovní příležitost nebo máte v okolí známého, kterého nám můžete doporučit? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se těšit na Vaše reakce.

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.