Volné pracovní místo  VEDOUCÍ PROJEKTU AUTOMATIZACE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské, Vysokoškolské

PRO NAŠEHO KLIENTA S NADSTANDARDNÍM PŘÍSTUPEM K ZAMSTNANCŮM HLEDÁME KANDIDÁTA NA POZICI PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ V OBLASTI PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE

POPIS POZICE:
Zodpovědnost za svěřené projekty po celou dobu realizace
Sestavování realizačního týmu a řízní svěřených projektů
Kontrolování plnění rozpočtů na nakupovaný materiál
Přímý kontakt se zákazníky
Zajišťování pravidelných projektových porad a účast na pravidelných poradách firmy
Určování průběhu projektu a zpracovávání harmonogramu
Aktivní účast a vedení schůzek FMEA

POŽADUJEME:
VŠ/SŠ technického směru
5 let praxe minimálně 2 roky v oblasti projektového řízení ve strojírenském průmyslu
AJ komunikativně NJ výhodou
Výborná znalost PC a MS Office znalost Navision výhodou
Zkušenost s jednáním se zákazníky
Znalost FMEA
Řidičský průkaz B
Znalost průmyslového prostředí

NABÍZÍME:
stabilní zaměstnání v zavedené společnosti s orientací na mezinárodní spolupráci
kolektiv lidí zapálených pro jeden cíl
profesní růst
vzdělávání v oboru
moderní pracovní prostředí
mobilní telefon PC
bonusy
příspěvek na stravování
adekvátní finanční ohodnocení vzhledem k vykonávané pozici

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".