Volné pracovní místo  VEDOUCÍ PROJEKTU - ELEKTRO VÝVOJ|AŽ 50 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-245301. Práce v moderním prostředí mezinárodní společnosti, která patří ke špičkám ve svém oboru a řadí se mezi přední světové společnosti. Vynikající mzdové ohodnocení, příspěvek na dojezd a možnost pracovat na projektech, které jsou nyní pouze sci-fi? Zní Vám to dobře a chcete se dozvědět více?<br/>
<br/>Pak neváhejte, právě nyní hledáme vhodné uchazeče na pozici "VEDOUCÍ PROJEKTU - ELEKTRO VÝVOJ|AŽ 50 000 KČ|".<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> součást mezinárodního týmu podílejícího se na vývoji nových produktů v oblasti elektro</li>
<li> odpovědnost za technickou koordinaci probíhajících projektů</li>
<li> odpovědnost za dodržení stanoveného finančního budgetu a kvality</li>
<li> spolupráce s finančním oddělením</li>
<li> komunikace se zákazníkem, vyjednávání, řešení problémů</li>
<li> prezentace průběhu a výsledků projektu zákazníkovi</li>
<li> technická odpovědnost za dodavatele (EMS)</li>
<li> dohled nad dodržováním standardů kvality</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání technické/elektro vzdělání</li>
<li> orientace v oblasti elektro</li>
<li> zkušenosti s projektovým řízením v oblasti elektro (ideálně ve výrobní společnosti)</li>
<li> anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni - komunikace se zahraničními zákazníky</li>
<li> organizační/analytické/komunikační schopnosti</li>
<li> vyjednávací schopnosti (cenové vyjednávání, řešení problémů)</li>
<li> ochota cestovat za našimi zákazníky v případě potřeby ne však na pravidelné bázi, možnost realizovat skrze telekonference</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příspěvek na dojezd do zaměstnání</li>
<li> finanční prémie - osobní ohodnocení na základě výkonu</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příplatky na stravování (stravenky)</li>
<li> pracovní smlouva na dobu neurčitou</li>
<li> životní a penzijní připojištění</li>
<li> možnosti dalšího vzdělávání a růstu</li>
<li> práce v moderní a rostoucí společnosti</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.