Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  VEDOUCÍ PROJEKTU V ELEKTROTECHNICE (30.000 - 40.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte dokončené minimálně středoškolské vzdělání a zkušenosti s řízením projektů ve výrobní společnosti? Jste schopný se domluvit anglicky nebo německy? Nechcete již stereotypní práci, která Vás nikam neposouvá? Potom jste pro nás ten pravý!

Mezinárodní výrobní společnost zabývající se výrobou elektrotechnických komponentů Vám nabízí jedinečnou možnost stát se součástí jejich kolektivu na pozici:

VEDOUCÍ PROJEKTU S ELEKTROTECHNICE * řízení procesu výroby
  • komunikace se zákazníky
  • tvorba cenových nabídek
  • komunikace v rámci společnosti
  • navržení technologických postupů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, elektrotechnické zaměření
  • angličtinu nebo němčinu na pokročilé úrovni
  • praxi ve výrobní společnosti, zkušenosti s vedení týmu
  • schopnost orientovat se ve výkresové dokumentaci
  • vyjednávací schopnosti, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • motivující platové ohodnocení + odměny
  • možnost osobního i profesního rozvoje
  • různorodou pracovní náplň
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás