Volné pracovní místo Vedoucí provozu skládky

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Karlovarský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • vedení kolektivu zaměstnanců
  • dohled nad BOZP
  • koordinace a evidence přijatých odpadů
  • zabezpečovat a organizovat dodržování technologie ukládání
  • pravidelná kontrola ukládání odpadů
  • koordinace odstraňování nepovolených odpadů

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • relevantní praxe na obdobné pozici
  • znalost MS Office SAP a Schenk výhodou
  • koordinační schopnosti a logické myšlení
  • možnost nastoupit ihned

Nabízíme:

  • stabilní zázemí prosperující společnosti
  • možnost profesního růstu
  • zajímavé platové ohodnocení + atraktivní soubor benefitů
  • místo pracoviště okres Karlovy Vary

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.