Volné pracovní místo  Vedoucí provozu, zn.: MTI 272/10 (region Kutná Hora/Kolín)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Personální poradenská společnost zaměřená na řízení lidských zdrojů s celorepublikovým působením.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost vyrábějící obaly, hledáme vhodné a motivované kandidáty na pozici:

Vedoucí provozu, zn.: MTI 272/10
(region Kutná Hora/Kolín)

Náplň práce:
  • vedení týmu cca 10-15 lidí (manuální práce, základní operátoři s jedním team-leadrem) – tzn.: nábory, výběry, příp. ukončování pracovního poměru zaměstnanců, jejich vedení a motivování
  • denní a týdenní plánování výroby, směny (předpokládaný 1 směnný provoz, 5 dní v týdnů)
  • vedení výrobní evidence a monitorováná produkce
  • zodpovědnost za správu strojů/haly (operativní údržba jednoduchých strojů, zajištění servisu na provozní opravy)

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • prokazatelné zkušenosti s vedení lidí a organizací provozu/skladu
  • excelentní organizační schopnosti
  • časová flexibilita, cílevědomost, komunikativnost
  • samostatná a dynamická osobnost
  • středně pokročilá znalost AJ slovem i písmem
  • znalost práce s PC – MS Office (zejména Excel) a databázové programy

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • možnost seberealizace
  • motivační finanční ohodnocení
  • nástup dohodou
  • pracovní poměr na dobu určitou

Jiná sdělení

Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem na níže uvedené kontakty.

Kandidáty, kteří náležitě splňují podmínky a požadavky zadané naším klientem, budeme do týdne kontaktovat ke sjednání osobní schůzky. Ostatním děkujeme.

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaných materiálech, dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti MITA THOR INTERNATIONAL spol. s r.o. sídlem Tř. Kpt. Jaroše 37, Brno za účelem zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.