Volné pracovní místo  VEDOUCÍ PROVOZU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Personální společnost PersCom s.r.o. hledá pro svého významného klienta, společnost se sídlem na Chomutovsku, vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Náplň práce:
  • zajišťování splnění úkolů provozu podle plánu
  • vyhodnocování produktivity a kvality výrobních linek a pracovníků
  • dohled nad kvalitou výroby
  • zavádění nápravných opatření a kontrola jejich dodržování

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro nebo jiného techn.směru
  • praxi s řízením výroby a vedením lidí
  • znalost technologie výroby a systému řízení jakosti
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ (nutností)
  • flexibilitu, organizační schopnosti a znalost práce na PC

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvky na stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • a další firemní benefity
  • moderní pracovní prostředí

Jiná sdělení

Lokalita pracoviště: Chomutov
Možnost nástupu: ihned, příp. dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete prosím co nejdříve Váš životopis spolu s aktuální fotografií. V připadě zájmu použijte volbu "odpovědět". Děkujeme!