Volné pracovní místo  Vedoucí realizace elektrotechnických zakázek

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Hledáme člověka, kerý má praxi se slaboproudem formou montáží, servisu nebo elektro projekce pro naše zakázky v oblasti zabezpečovacích systémů. Pro více informací mě neváhej kontaktovat.

Náplň práce:
  • Realizace elektrotechnických zakázek
  • plánování a uskutečnění dané zakázky
  • spolupráce napříč odděleních (účetní, obchodní, back office)
  • zajišťování materiálu
  • dodržování termínů a finančního budgetu
  • práce s projektovou dokumentací
  • komunikace s dodavateli technologií
  • komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • předchozí zkušenost na elektro pozici (elektromontér, elektroprojektant,...)
  • platný §5 dle 50/1978 nebo §6 dle NV 194/2022
  • zkušenost v programu AutoCAD
  • vlastníte ŘP. skupiny B a jste aktivním řidičem

Nabízíme

  • 30 dnů dovolené
  • sickdays
  • stravenkový paušál
  • 13. plat
  • Multisportka
  • služební telefon, notebook
  • firemní vůz
  • bonusy a prémie
  • zvýhodněné půjčky a pojištění pro zaměstnance
  • příspěvek na důchodové spoření
  • osobní a profesní koučing
  • vzdělávací kurzy
  • teambuildingy (lázeňské pobyty, golf, motokáry, turistické výlety,...)
  • snídaňové pondělky
  • káva, čaj, drobné občerstvení na pracovišti
  • dogfriendly office

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Vedoucí realizace elektrotechnických zakázek?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Sylva Kočková z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí realizace elektrotechnických zakázek

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.