Volné pracovní místo  Vedoucí realizace - strojírenství

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho Klienta, významnou strojírenskou společnost hledáme vhodné uchazeče na pozici:<br/>
<br/>Projektový vedoucí - strojírenství <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vedení obchodních jednání s klienty</li>
<li> péče o stávající klienty</li>
<li> tvorba cenových nabídek a konstrukčních návrhů ve spolupráci s jednatelem společnosti </li>
<li> dohled nad dodržováním stanovených termínů</li>
<li> komunikace napříč společností </li>
<li> komunikace s dodavateli </li>
<li> objednávky materiálů</li>
<li> koordinace subdodavatelů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru</li>
<li> vynikající znalost anglického jazyka podmínkou</li>
<li> komunikativní znalost němčiny nebo ruštiny výhodu</li>
<li> praxe na obdobné pozici min. 2 roky </li>
<li> dobré vyjednávací schopnosti</li>
<li> ochota práce v týmu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavá práce v regionu</li>
<li> mobilní telefon</li>
<li> notebook</li>
<li> stravování </li>
<li>13. plat</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".