Volné pracovní místo  Vedoucí referent příjmů

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme kolegu, který by měl na starosti jednání s institucemi (nemocnice, ambulance, LDN) a rodinami, které hledají vhodný domov pro nemocné seniory

Náplň práce:
  • Prezentace a zastupování firmy, jednání na venek
  • Vysvětlení principu poskytované péče
  • Péče o stávající partnery
  • Vyhledávání nových partnerů a příležitostí

Požadujeme

  • Zkušenosti v oblasti péče o seniory
  • Praxe ve zdravotnictví, sociálních službách nebo s distribucí zdravotních pomůcek a léků
  • Obchodní zkušenosti výhodou (vedení jednání, vyjednávání,..)
  • Velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové práce, flexibilita, kreativita, cílevědomost, samostatnost, empatický přístup
  • Německý jazyk výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office), výhodou znalost programu Cygnus

Nabízíme

  • Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou, plný úvazek
  • Obědy zdarma
  • Sleva na léky, pedikúru a kadeřníka
  • Zaměstnanecké telefonní tarify pro celou rodinu
  • Další benefity