Volné pracovní místo  Vedoucí reklamačního oddělení

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost zabývající se prodejem nábytku, hledáme vhodné kandidáty
na pozici: Vedoucí reklamačního oddělení

Náplň práce:

  • zodpovědnost za oddělení reklamací
  • vedení týmu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (obor truhlář-nábytkář výhodou !)
  • praxe na obdobné pozici
  • pokročilá znalost NJ
  • dobrý vztah k lidem, kultivovanost projevu
  • komunikativnost, odolnost vůči stresu, fyzická zdatnost
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • znalost práce s PC

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • profesionální kolektiv
  • moderní pracovní prostředí
  • firemní výhody

Plat: cca 25 000,- Kč
Lokalita: Liberec
Nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".