Volné pracovní místo  VEDOUCÍ SKLADU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pokud jsi zkušený vedoucí, chceš využít své zkušenosti a právě hledáš nové uplatnění, je tady nabídka pro mezinárodní společnost na pozici <br/>VEDOUCÍ SKLADU.<br/>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zodpovědnost za řízení skladu</li>
<li> řízení týmu lidí</li>
<li> zodpovědnost za expedici zboží</li>
<li> objednávání přepravy </li>
<li> objednávání nevýrobního materiálu</li>
<li> příprava servisních dílů</li>
<li> řízení skladu hotových dílů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání</li>
<li> praxe na podobné pozici</li>
<li> praxe v oblasti automotive </li>
<li> zkušenost s řízením lidí</li>
<li> komunikativní angličtina</li>
<li> dobrá znalost MS Office</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 dnů dovolené navíc</li>
<li> příspěvky na dopravu</li>
<li> vzdělávací kurzy v pracovní době</li>
<li> příspěvky na stravování</li>