Volné pracovní místo  Vedoucí skladu

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem nedaleko Teplic, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • koordinace a řízení každodenních logistických operací
  • organizace, řízení a hodnocení týmu pracovníků skladu
  • odpovědnost za materiálové toky (plánování nových, optimalizace stávajících)
  • optimalizace skladových zásob a balení ve skladu
  • zodpovědnost za správnost evidence materiálu na skladě
  • koordinace dodávek materiálu a dodacích lhůt s logistiky
  • reporting manažerce logistiky
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti (výroba, plánování, logistika)

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na stejné pozici v rámci výrobní společnosti
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • zkušenosti s řízením lidí
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou)
  • znalost skladové a manipulační techniky, skladovacích procesů

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • četné zaměstnanecké benefity
  • zázemí prosperující nadnárodní výrobní společnosti
  • moderní pracovní prostředí

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".