Volné pracovní místo  Vedoucí skladu

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta - významnou zahraniční společnost - hledáme motivované kandidáty pro důležitou pozici:

Vedoucí skladu

Popis pozice:
řízení skladu spojené s dohledem nad kvalitou a produktivitou
vedení většího týmu lidí
kreativní spolupráce při optimalizaci pracovišť řešení problémů optimalizaci procesů
dohled nad dodržováním BOZP disciplíny pořádku a dodržování technologické kázně.

Požadujeme:
středoškolské nebo VŠ vzdělání technického směru
praxi na obdobné pozici min. 3 roky (vedení skladu logistické společnosti)
minimálně základní znalost AJ
zkušenost se skladovými a logistickými procesy
znalost hygienických a bezpečnostních předpisů BOZP
zkušenosti s vedením týmu (až 30 lidí) - řízení a motivace
dobrou znalost MS Office znalost SAPu výhodou
výborné organizační a komunikační dovednosti odolnost vůči stresu flexibilita samostatnost
platé oprávnění ma VZV výhodou

Nabízíme:
zázemí perspektivní mezinárodní logistické společnosti
velmi zajímavé finanční ohodnocení
zaměstnanecké benefity
trvalý pracovní poměr
nástup ihned !

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".