Volné pracovní místo  Vedoucí skladu

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost v okrese Chomutov hledáme nové kolegy na pozici: Vedoucího skladu ¨

Náplň práce:
  • Řízení procesů příjmu, skladování a výdeje materiálu a zboží
  • Dodržování plánu vyskladňování materiálu pro výrobu, expedici zakázek
  • Kontrola správnosti evidence materiálu v systému skladového hospodářství
  • Organizace práce zaměstnanců skladu
  • Dozor nad technickým stavem svěřené mechanizace (jeřáby, VZV)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • Znalost MS Office, systému JDE popř. SAP
  • Znalost systému skladového hospodářství ve výrobním podniku
  • Zkušenosti s vedením kolektivu pracovníků
  • Organizační schopnosti, samostatnost
  • Řidičský průkaz skupiny „B“
  • Základní znalost AJ výhodou
  • Znalost systémů kvality ISO 9001, TS 16949, ISO 14001 výhodou

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní stabilní společnosti
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • odpovídající finanční ohodnocení