Volné pracovní místo  Vedoucí staveb pro oblast pozemního stavitelství

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–70 000 Kč / měsíc

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Ryze česká rodinná společnost, která je již 30 let na trhu a patří mezi TOP 20 firem ve stavebnictví rozšiřuje tým! Máme divize kolejových staveb, divizi inženýrských a pozemních staveb. Realizujeme pozemní stavby, kolejové stavby, stavíme mostní konstrukce a jsme schopni kvalitní realizace i jiných projektů stavebního trhu. Práce u nás je rozmanitá a pracovní náplň Vás bude bavit!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Koordinace a kontrola stavebních činností
  • Samostatné vedení staveb
  • Kontrola subdodavatelů na stavbě
  • Kontrola dodržování technologických postupů, platných norem, BOZP a PO
  • Spoluúčast na tvorbě a dodržování harmonogramu stavby
  • Příprava podkladů pro fakturaci, vedení stavebního deníku

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Autorizace ČKAIT velkou výhodou!

Nabízíme

  • Nadstandardní finanční ohodnocení - dle zkušeností
  • Zodpovědnost za svěřený projekt - velká možnost růstu!
  • Firemní automobil i k soukromému užití
  • Služební notebook a telefon je samozřejmostí
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost relaxace ve firemní hotelu
  • Příspěvek na penzijní připojištění